Strona główna Nasi studenci o nas

Wspomnienia ze studiów"W WSZP jest bardzo pro studencka przyjazna atmosfera, miła obsługa. Dobrze działający dziekanat.
Poziom nauczania jest na wysokim poziomie.
Duży nacisk kładzie się na nauczanie praktyczne, dzięki czemu studenci przyswajają lepiej wiedzę i są przygotowani bardzo dobrze do pracy zawodowej.
Uczelnia organizuje wiele ciekawych akcji jak np. Targi Wiedzy. To był bardzo dobry pomysł.
Można było dzięki Targom uczestniczyć w wielu ciekawych warsztatach i dowiedzieć się wielu nowych i praktycznych umiejętności.
Naprawdę żałuję że czas nauki dobiegł końca."
Ania


"W WSZP jest wspaniała integracja, ze wspaniałymi ludźmi. Poza tym poszerzyłam swoją wiedzę o dziedziny, którymi interesuję się od lat.
Bardzo podobały mi się wykłady pani dr. Bugalskie. W zakresie kultury organizacji zajęcia z panią Strzelecką były rewelacyjne. Wykładowcy są zdecydowanie mocną stroną Uczelni.
Są również tacy, którzy wspaniale angażują się i integrują ze studentami m.in. Ania Bugalska, Elżbieta Strzelecka, Ela Sucharska, Iwona Centka, Mariusz Wójcik, Pani Olga ( j. Angielski ) Ryszard Jurkowski - sympatyczni ludzie, świetni wychowawcy. Widać, że są profesjonalistami w swoich dziedzinach.
A Panie z Rektoratu mają anielską cierpliwość :) do nas wszystkich. A nie jest to łatwe.
Polecam wszystkim."
Kasia

"Wybierając szkołę wyższą, wybrałbym ponownie WSZP. Jeżeli wystąpiły jakieś problemy, nie mogłem stawić się na zaliczeniu, egzaminie bądź na wykładzie, wszystko można było załatwić dogadać się z kadrą wykładowczą i np. zaliczyć w innym terminie bez większego problemu. Podoba mi się przyjazne nastawienie do studenta, dbanie o jego "interesy" tu w szkole, traktowani jesteśmy tak jakbyśmy byli pracownikami tej szkoły i jakbyśmy się znali, nie 2-3 lata, a co najmniej 10 lat.
Ludzie, których tu poznałem zostali moimi przyjaciółmi z którymi mogłem pogadać o wszystkim. To naprawdę fantastyczne przeżycie.
Jestem zadowolony z tej szkoły, będę polecał ją innym."
Tomek

"W WSZP studiowałem 3 lata i muszę przyznać, że będę dobrze wspominał ten okres czasu.
Wykładowcy potrafią dobrze przekazać wiedzę, podają ją w bardzo ciekawej i przystępnej dla studenta formie.
Bardzo dobrze zapamiętam takie nazwiska jak Centka, Bucholc, Kochanowski, a także Pana Gumiennego.
Uczelnia ta ma stosunkowo luźne podejście do studenta, nie napotkałem na żaden poważny problem, którego nie mógłbym rozwiązać z pomocą wykładowców, Dziekana, czy Rektora."
Bartosz